Vaše objednávka

     

Stračena Pub - Pustkovec

Stračena Pub - Výškovice

Stračena Garden

Stračena City

První restaurace s otevřenou kuchyní v Ostravě. Díky výbornému dispozičnímu řešení je naše restaurace vhodná pro pořádní firemních akcí, večírků, svateb nebo rodinných oslav. Samozřejmostí je také venkovní terasa. Velký výběr dobrého piva na rotujících pípách a vynikající nabídka jídel – to je naše Stračena v Ostravě-Porubě.

Restaurace situovaná v klidném prostředí Výškovic. Součástí podniku je také místo pro parkování, velká venkovní terasa s grilem pro příjemné posezení a hřištěm pro naše nejmenší zákazníky. Čepujeme skvělé pivo a vaříme z těch nejkvalitnější surovin, přijďte se k nám přesvědčit!

Jedinečná restaurace o kapacitě 40 hostů s otevřenou kuchyní, luxusní zahradní terasou v příjemném a klidném prostředí Svinova hned vedle naší farmářské prodejny U Stračeny. Pro přípravu jídel a steaků využíváme Josper gril na dřevěné uhlí, který je označován jako ten nejlepší z nejlepších mezi grily.

Restaurant Stračena City a vůně z Itálie přímo v samotném srdci Ostravy. V prostorách restaurace naleznete nejen restauraci s otevřenou kuchyní, ale také kavárnu s řemeslnou pekárnou Stračena Bakery. Nabízíme zde domácí těstoviny v italském bufetu, vybrané lahůdky od lokálních italských farmářů, ale také naše skvělé steaky.

Poukaz do Stračeny jako dárek?

Stačí si jen vybrat!

Zakoupené poukazy je možné uplatnit v kterékoliv restauraci Stračena.

Užijte si nezapomenutelný zážitek gastronomie s naším Stračena voucherem! Udělejte radost svým blízkým nebo obchodním partnerům tímto jedinečným dárkem.
Náš voucher můžete využít v kterékoliv restauraci Stračena.